Auto.de

auto.de Auto.de je ďalším z radu veľkých inzertných bazárov , ktorý však nie je lokalizovaný do českého jazyka, čím odradí niekoľko potenciálnych kupcov, ale vďaka svojej ponuke by rozhodne nemal ostať bez povšimnutia. Na úvodnej obrazovke si vyberiete aký druh vyhľadávania vôbec chcete, teda či hľadáte automobil, motocykel, obytný alebo nákladné vozidlo alebo dokonca iba pneumatiky.

Vyhľadávanie je klasické ako pri obdobných online bazárov , keď zadávate kritériá, ktoré u hľadaného vozidla vyžadujete, medzi tie hlavné tu patrí značka a model vozidla, druh paliva, rozmedzie pre prvé prihlásenie vozidla, výkon, cenové rozpätie a vzdialenosť vozidla od zvoleného poštového smerovacieho čísla.

Po vyhľadaní je k dispozícii prehľadný zoznam vozidiel so zadanými kritériami a obrázky. Zaujímavosťou na tomto webe je určite vyhľadávanie pneumatík . Zvolíte si druh vozidla, druh pneumatík a ich parametre. Následne vám systém vyhľadá podľa zadaných údajov zodpovedajúce pneumatiky s rôznymi cenami. Je potom už len na vás, aký druh a značku zvolíte.

Zaujímavosťou na tomto webe je určite vyhľadávanie pneumatík.

Novinky