Autoscout.de

autoscout.de

Webový server Autoscout.de je jedinečné miesto pre vyhľadávanie ojazdených vozidiel. Prepracovaný systém vám poskytne komfortné hľadanie, výber a porovnanie vozidiel podľa mnohých kritérií, ktoré si môžete voliť podľa ľúbosti. Autoscout.de je iv českej lokalizácii, takže si môže prakticky každý nájsť v rámci celej Európy auto podľa svojich požiadaviek.

Vyhľadávanie na Autoscout.de

Vyhľadávanie ojazdených vozidiel na Autoscout.de je veľmi intuitívne. Všetko je veľmi prehľadne usporiadané a pri zadávaní kritérií je vždy jasne špecifikovaná daná ponuka. Všetko začína od určenia značky vozidla, kde sa následne objaví voľba pre modely daného výrobcu. Ďalej si môžete navoliť rozmedzí, za akú cenu v Eurách chcete vozidla vyhľadať. Nasleduje udania rozmedzí stavu tachometra a obdobia, kedy bolo vozidlo prvýkrát registrované . Navyše si môžete špecifikovať vzdialenosť od určitého poštového smerovacieho čísla, v nemčine PLZ .

Následne sú k dispozícii začiarkavacie možnosti, či hľadať v rámci celej Európy, či vybrať inzeráty len s fotografiou, alebo len ponuka špecializovaných obchodníkov s ojazdenými vozidlami. V rozšírenom vyhľadávaní sa ponúkajú možnosti ako farba karosérie, druh pohonných hmôt, výkon, druh vozidla alebo starobe inzerátu. Aj podľa týchto kritérií môžete svoje hľadanie filtrovať. Navyše sú do ponuky pre vyhľadávanie doplnené ďalšie špecifické aspekty pre rôzne typy vozidiel, ktoré ďalej spresňujú vyhľadávacie kritériá.

Po vyhľadaní na základe nastavených parametrov zvyčajne vyjde zoznam dostupných a inzerovaných vozidiel so zadanými kritériami.

Prehliadanie

Po vyhľadaní na základe nastavených parametrov zvyčajne vyjde zoznam dostupných a inzerovaných vozidiel so zadanými kritériami. Ak sa tak nestane, sú kritériá buď veľmi úzko pojatá, alebo im skrátka nezodpovedá žiadne dostupné vozidlo. Pri prezeraní vyhľadaného zoznamu vozidiel je možné využiť rôzneho radenie. A to podľa značky, prvého prihlásenia vozidla, stavu tachometra alebo podľa ceny. Všetko je možné zostupne alebo vzostupne. Takýto spôsob radenia dáva ďalšie možnosť ako si sprehľadniť tento zoznam. Navyše tu existuje možnosť vybrať si tri vozidlá a navzájom porovnať ich parametre. Takéto porovnanie sprehľadní celé prezeranie, pretože máte proti sebe jasne postavené charakteristiky jednotlivých vozidiel a nemusíte teda všetko tlačiť, překlikávat medzi oknami či porovnávať iným spôsobom.

Novinky