Mobile.de

mobile.de

Ak uvažujete o kúpe vozidla z Nemecka tak odporúčam navštíviť tento internetový portál, ktorý sa netají tým, že má najväčšiu ponuku vozidiel v Nemecku (na internete). Tiež je potrebné zdôrazniť, že tu nekúpite len vozidlá, ale aj motorky a špeciálne vozne, napríklad pre postihnutých.

Hneď ako vojdeme na stránku, je treba si prepnúť jazyky, v ponuke nájdete dokonca priamo Český. Upozorňujem, že všetky texty nie sú preložené, najmä tých, čo si zadá priamo predajcu. Potom už si úplne jednoducho nájdete značku a model, o ktorý by ste mali záujem. Samozrejme môžete tiež vyhľadávať podľa ceny , roku výroby a spústy ďalšieho. Vyhľadávanie je dokonca tak podrobné, že si môžete vybrať farbu auta, výbavu, v akej sa nachádza emisnej triede (Euro 1-5) a mnoho ďalšieho podrobného vyhľadávania.

Ak už máte zadanej o aké vozidlo máte záujem tak vám vyskočí jednoduchá a prehľadná ponuka. Potom ponuku rozkliknite a nájdete tu podrobné informácie o vagóna, taktiež informácie na predajcu a kontaktný formulár. Ak nemáte z nakupovania cez internet dobrý pocit, čo má asi väčšina ľudí. Auto si samozrejme po dohode s majiteľom môžete ísť pozrieť. Navyše Mobile.de si preveruje 90% zadaných inzerátov a ručí za ich pravosť a kvalitu. Samozrejme tým vás nechceme nejako odradiť od toho aby ste boli opatrní, pretože opatrnosti nie je nikdy dosť a podvodníci sa nájdu bohužiaľ všade. Odporúčam teda si pre auto o ktoré máme záujem osobne dojet a hneď si ho odviezť. Na druhú stranu inzeráty zadávajú Nemci a medzi tými nenájdeme toľko podvodník ako u nás, ale naozaj opatrnosti nie je nikdy dosť.

Navyše Mobile.de si preveruje 90% zadaných inzerátov a ručí za ich pravosť a kvalitu.

Na mobile.de nájdeme takmer každú značku a skoro všetky autá, ktoré po Európskych cestách jazdí. Ako už bolo povedané nájdeme tu špeciálne upravené vozidlá pre telesne postihnutých, nákladné vozidlá a motocykle snáď všetkých značiek. Nájdeme tu objemy motora od 1.2 litrov až do 7-mi litrové monštrá, aj tu nájdeme aj 50ti ale aj napríklad 700 koňová vozy. Skrátka a jasne povedané vozy od A do Z.

Novinky